Vedená meditácia

 • Mágia lásky: Meditácia Header

Mágia lásky: Meditácia

Vedená meditácia: Meditácia na oslobodenie sa od závislosti

Veľa ľudí, ktorí u nás praktizujú alebo praktizovali mágiu lásky, dostanú vďaka mágii druhú šancu. Je v úplnom poriadku, ak ste ešte žiadnu mágiu nerobili alebo ju ani robiť nechcete. Život nám veľmi často dáva druhú šancu stretnúť sa s partnerom alebo ex-partnerom, porozprávať sa s ním alebo preniesť vzťah na novú úroveň. Problém nastáva vtedy, keď sú ľudia na sebe závislí, keď vidia vo svojich vlastných životoch len to, čo robí alebo nerobí ich partner. Druhá šanca sa nevyužije a vzťah sa nemôže dostať na novú úroveň. Často sa stáva, že partner má zlú náladu len preto, lebo ten druhý je zle naladený. Zoberie si veci príliš osobne a vytvára konflikty, ktoré možno pri spätnom pohľade klasifikovať ako úplne nezmyselné konflikty. Napríklad muž si chce pozrieť večer v televízori futbal, ale žena by si radšej pozrela pekný romantický film a konflikt je na svete. Človek si hneď myslí, že je to jeho vina, a preto sa jeho partner správa tak či onak, aj keď to vôbec nie je pravda. Mnoho ľudí si hneď myslí: „On/ona ma nechce!“, hoci ten druhý môže byť jednoducho len vystresovaný z práce.

Ak je človek na niekom závislý, nedokáže v mnohých situáciách správne reagovať a láska sa potom nemôže ďalej rozvíjať. Nakoniec sa stane to, že človek už neprechováva k partnerovi žiadne city a partnerstvo sa rozpadne. Kvôli nezmyselným konfliktom…

Tu sa dočítate viac o spájaní partnerov a rituáloch ľúbostnej mágie.

Mágia lásky: Meditácia

Foto © Daghan-Malenky GmbH I Espenauer Str. 10, 34246 Vellmar I Pavol Malenký I Marion Daghan-Malenky Skúsenosti

Prečo je to tak?

Vždy je to tak, že ľudia, ktorí sú závislí na partnerovi, hovoria, že bez partnera nedokážu viac žiť a ani viac žiť nechcú. Príliš sa zameriavajú na partnera a to ich v určitom okamihu doslova prevalcuje alebo sa v tom človek jednoducho stratí. Nikto nechce byť zodpovedný za šťastie alebo nešťastie toho druhého. Ruku na srdce, každý to už raz určite zažil. Stretli ste niekoho navonok pekného a ešte aj inteligentného a prejavil o vás záujem.

Všetko bolo v poriadku, ale táto osoba sa na vás tak veľmi naviazala, až sa to nakoniec stalo nepríjemným. Svojim klientom, ktorí trpia závislosťou sa snažím povedať, že by sa mali stretávať aj s inými ľuďmi. Nezáleží na tom, či pôjdu spolu do kina alebo na spoločnú večeru.
Ak toho druhého tak veľmi ľúbiš, že je od toho závislý celý tvoj deň, či už v dobrom alebo v zlom, pretože on povie, že ťa chce alebo ťa nechce, tak potom pre toho druhého nie si zaujímavý.

Samozrejme si môžete povedať: „Tak nebudem závislý!“, ale ako to urobíte?

Ľahko sa to povie, ale ťažšie urobí. Táto meditácia vám pomôže to zmeniť. Môžete to zmeniť už tým, že pochopíte, že nikdy nie ste a nikdy ste neboli sami. Napíšem jednu mantru, ktorá bude sprevádzať celú meditáciu.

Matka Zem je mojou Matkou. Boh Otec je mojím otcom a všetci tí, ktorí hľadajú svetlo, lásku a pravdu, sú mojou rodinou.

V okamihu, kedy pocítite nekonečnú lásku, kedy pochopíte, že ste nikdy neboli sami a v ktorom viete, že váš život má vyšší zmysel, už nikdy viac nebudete závislý. Pokiaľ tieto slová: „Matka Zem je mojou Matkou. Boh Otec je mojím otcom a všetci tí, ktorí hľadajú svetlo, lásku a pravdu, sú mojou rodinou.“ zostanú pre vás iba slovami, nič sa vo vašom živote nezmení. Tieto slová sú ale pravdou, ktorú môžete cítiť vo svojom vnútri ako živú lásku. Táto meditácia slúži na to, aby ste to dokázali precítiť. Výhodou je, ak môžete meditovať niekde vonku vo voľnej prírode.

Meditácia

 • 1. Zaujmi pohodlnú pozíciu. Nezáleží na tom, či ležíš, sedíš alebo dokonca stojíš. Budeš počúvať moje slová, po celý čas budeš vnímať všetko, čo sa v tebe a okolo teba odohráva, ale bez toho, aby si na to akýmkoľvek spôsobom reagoval/a. Pomaly zatvor svoje oči. S každým nádychom sa uvoľňuješ stále viac a viac. Cítiš váhu svojho tela a počúvaš moje slová a uvoľňuješ sa stále viac a viac. S každou sekundou, ktorá prejde, sa dostávaš do meditácie ešte hlbšie a hlbšie. Cítiš váhu svojho tela, ako tlačí na sedačku, kreslo, posteľ alebo akúkoľvek inú podložku. Uvoľňuješ sa pritom stále viac a viac. Kým počúvaš moje slová, upadáš do hlbokého tranzu a ja ti pomôžem spojiť sa vedome s tvojou dušou. Tvoje telo dýcha ľahko a bez námahy. S každým nádychom sa dostávaš stále hlbšie a hlbšie.

 • 2. Predstav si, že sa nachádzaš na svojom najobľúbenejšom mieste v prírode. Na tomto mieste sa cítiš dobre a môžeš tu slobodne lietať. Môže to byť aj miesto, na ktorom si ešte nikdy nebol/a, ktoré by si ale rád/rada navštívil/a, ako aj miesto, ktoré dobre poznáš a kam rád/rada chodíš. Pozri sa, čo všetko sa na tomto mieste nachádza a všímaj si detaily. Precíť lásku, ktorá je na tomto mieste a ktorú vyžaruje celá príroda. Príroda je život, príroda je láska. Ty si láska. Teraz daj svoju lásku Matke Zemi. Môžeš túto lásku jednoducho vyžarovať zo svojho vnútra, vo forme svetelnej gule naplnenej láskou, na všetky živé bytosti. Môžeš ju vidieť ako lúč, ktorý preniká až do stredu zeme.

 • 3. Vo svojom vnútri si povedz: „Matka Zem je moja matka. Matka Zem, ľúbim ťa.“ a potichu počkaj na jej odpoveď. Otvor sa tejto láske a nechaj ju rásť vo svojom tele. Počkaj, kým ti Matka Zem lásku opätuje a pocítiš ju vo svojom vnútri. Si dieťaťom Matky Zeme, ktorá ťa miluje. Vychutnávaj si túto lásku tak dlho, pokým je ti to príjemné.
  Potom prejdi svojou pozornosťou k svojmu nebeskému otcovi. Boh je v každom z nás, ako vedomie. Choď svojou pozornosťou k mesiacu, slnku, hviezdam a k planétam. Vo svojom vnútri si povedz, „Boh otec je môj otec.“ Pošli mu svoju energiu, tak ako slnko posiela svetlo Zemi. Pošli všetku svoju lásku slnku a hviezdam. Dôležitý je tvoj zámer. Počkaj, kým ti Boh otec nepošle lásku naspäť.

 • 4. Precíť, ako ťa obklopuje láska, ako božské Ja a božská sila má na tebe pozornosť, podporuje ťa, pomáha ti v ťažkých situáciách a vždy bola a je s tebou. Hlboko vo svojom vnútri vieš, že si nikdy nebol/a sám/sama, pretože Boh otec tu stále bol. Cíti a vidí všetko, čo ty a všetci ostatní cítite a prežívate. Vracia ti naspäť tvoju lásku a posiela ti svetlo. Užívaj si toto svetlo tak dlho, ako len budeš chcieť. Teraz pošli svoju lásku všetkým ľuďom dobrej vôle. Títo ľudia nemusia byť len tvojou rodinou, ale môžu to byť aj ľudia, ktorých ty sám/sama vnímaš ako pozitívnych. Vyššia moc a vše prenikajúca láska je s tebou vždy spojená. Vždy existujú pozitívni ľudia, ktorí ťa milujú. Ty si láska, svetlo a múdrosť. Existuje jeden dôvod, prečo si tu, počúvaj Matku Zem a Nebeského Otca, počúvaj všetkých dobrých ľudí a daj svojmu životu hlbší zmysel.

Meditácia Láska

Foto © Daghan-Malenky GmbH I Espenauer Str. 10, 34246 Vellmar I Pavol Malenky I Marion Daghan-Malenky Skúsenosti

 • 5. Teraz sa spýtaj sám/sama seba: „Prečo som tu, čo je zmyslom môjho života?“ Počúvaj odpoveď, ktorá prichádza z tvojho vnútra. Nič nehodnoť a neposudzuj. Každý z nás je jedinečný, každý z nás je láska. Každý z nás ale vyjadruje túto lásku iným spôsobom. Niektorí prostredníctvom hudby, iní prostredníctvom vynálezov, maľovania, ďalší zase prostredníctvom knihy. Každý z nás má svoj vlastný spôsob, ako lásku, ktorá je hlboko v nás rozvíjať. Nedávaj si tu žiadne obmedzenia. Ty si jedinečná bytosť a nikdy si nebol/a sám/sama. Božia Matka a Boží Otec ťa milujú, pretože si Božím dieťaťom. Precíť hlbokú pravdu, ktorá je ukrytá v týchto slovách. Zostaň v meditácii tak dlho, ako je ti to príjemné, si spojený/á s Matkou Zemou a Božím Otcom.

 • 6. Teraz budem počítať do 3 a až potom otvoríš svoje oči. Budeš úplne prebudený/á a uvoľnený/á. Odpovede si už dostal alebo k tebe prídu v snoch. Začínam počítať.

  1. Zhlboka sa nadýchni nosom a vydýchni ústami.
  2. Začni preciťovať celé svoje telo, bez ohľadu na to, v akej pozícii práve si.
  3. Ešte raz sa zhlboka nadýchni nosom a vydýchni ústami. Teraz znovu otvor svoje oči. Si úplne prebudený/á, cítiš sa dobre a si obklopený/á nekonečnou, životodarnou láskou.

Mágia lásky: Meditácia

Cítite sa frustrovane, bez motivácie, bez energie a neviete prečo? Takéto pocity často pramenia z určitého vzorca správania, trendov alebo určitého stereotypu, ktorým sa poddávame bez toho, aby sme si to všimli. Tieto vzorce správania a stereotypy vieme zmeniť a ovplyvniť tak, aby ste vedome ovplyvňovali svoj život viac pozitívne ako negatívne. Môžete dosiahnuť všetko, pokiaľ do toho vložíte svojho ducha a svoje srdce. A my vám s tým pomôžeme!

Hudba a slová sú síce zvuky, ale prostredníctvom nich je možné vytvoriť aj ticho, pokoj a pohodu.

Vystresovaný? Manažér? Vrcholový športovec? Ponúkame vám na mieru vyrobené stres manažment a meditačné semináre!

Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich zasvätených priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie, ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky.

„Mágia je umenie vyvolať v súlade s vôľou zmeny vo vedomí a v hmotnom svete.“ - Marion Daghan-Malenky

Biela mágia Logo

Mgr. Monika Slivová
Mobil SK: +421 (0)902 734 483
bielamagia@me.com

Darina Strešňáková
Mobil SK: +421 (0)944 572 078
bielamagia@me.com

Daghan-Malenky GmbH
Marion Daghan-Malenky
342 46 Vellmar
Deutschland© 2011 2020 Pavol Malenký I Marion Daghan-Malenky I Monika Slivová I Daghan-Malenky GmbH I Magierin Damona I Kontakt