s Vyšším Ja

Meditácia

s Vyšším Ja

Začiatok


Táto meditácia je zameraná na Vyššie JA. Vyššie JA je naša duša. Nedá sa definovať, kde je, ale najviac sa nachádza v oblasti nášho srdca. Cez siedmu čakru sa srdce spája s Vyšším Bohom. To znamená, že keď hadia energia z našej kostrče vystúpi cez naše čakry do 7 čakry, tak sa naše JA, ktoré je v našom srdci dokáže potom ďalším kanálom spojiť cez túto 7 čakru s Vyšším JA. Siedma čakra sa teda otvorí alebo srdcová čakra sa spojí so siedmou čakrou. Do akej miery je potom to spojenie silné a otvorené, do takej miery potom daný človek komunikuje s Vyšším JA. Vyššie JA sa nám snaží pomáhať. Tichým, vnútorným hlasom, intuíciou sa nás snaží viesť po správnej ceste. Nepotrebujeme ho poprosiť o pomoc. Vyššie JA tu stále je a snaží sa s nami komunikovať. To jediné, čo potrebujeme je, dostať sa do rovnováhy. To znamená, ak je naša myseľ zamestnaná rôznymi strachmi a rôznymi myšlienkami, tak potom to Vyššie JA nám síce posiela signály, ale oni sú prekryté týmito inými vecami, strachmi a myšlienkami.

Zmyslom meditácie je rozpoznať, ktorý hlas je naše Vyššie JA, a ktorý nie. A samozrejme utíšiť našu myseľ, aby sme počuli toto Vyššie JA.

Meditácia

Foto © miljko http://www.istockphoto.com I pmalenky

V tejto meditácii sa vydáme na ďalekú cestu, stretneme sa s našim Vyšším JA a poďakujeme sa mu za jeho pomoc.

Biela mágia - info

Rituály & Tipy & Triky

Mágia Pocity a intuícia

Voodoo mágia

Rituály & Pôvod

Voodoo mágia

Ľúbostná mágia

Spájanie partnerov

Ľúbostná mágia

Všetko o meditácii

Rady & Tipy &Triky

Meditácia Mágia

Pentagramový rituál

Biela mágia: Rituály

Ako sa naučiť mágiu: Duchovná mágia

Meditácia a zdravie

Meditácia s hypnózou

Meditačné semináre Meditácie

Teraz si povieme buď nahlas alebo iba v mysli naše 3 mantry a každú z nich si povieme 3-krát. Tieto 3 mantry používame preto, pretože majster Buschido nám posiela duchovnú vyššiu energiu, ktorá nám pomôže ukľudniť našu myseľ a lepšie precítiť hlas nášho Vyššieho JA.

3 x Nome ten Buschido Tischami
3 x Namaste Abrahám
3 x Namaste Jeremias

Teraz sa sústreďte na svoj dych. Urobte tri hlboké nádychy a výdychy. Nadychujte sa pomaly nosom a vydychujte pomaly ústami. Pri nádychu si predstavujte ako pozitívna energia do vás vchádza a pri výdychu ako negatívna energia z vás vychádza. Ešte raz. Zhlboka sa nadýchnite nosom a vydýchnite ústami. Nadýchnite sa zhlboka nosom, vydýchnite ústami a pomaly zatvorte svoje oči…

Biela mágia Logo

Meditácia s Vyšším JA

Dýchajte pomaly a zamerajte pozornosť na svoje telo. Teraz sa sústreďte na tvár, oči, uši, nos a ústa. Uvedomte si napätie, ktoré v nich cítite. S každým výdychom toto napätie pomaly uvoľňujete stále viac a viac. Uvedomte si toto uvoľnenie vo všetkých častiach tváre. Toto uvoľnenie sa začína šíriť celým vašim telom. Uvoľnite si krk, ruky, hrudník, brušnú dutinu, panvu, stehná, kolená a celé chodidlá. Vnímajte svoj uvoľnený stav. V tomto uvoľnenom stave chvíľku zotrvajte a započúvajte sa do tónov hudby…

Počúvate moje slová, cítite váhu vášho tela, a prechádza vami hlboké uvoľnenie. Stále viac a viac máte pocit, ako keby ste nemali svoje telo.

Teraz si predstavte, že kráčate po lesnej cestičke. Idete stále rovno a rovno. Všade navôkol počujete štebot vtáčikov a v diaľke počujete vábivý žblnkot vodopádu. Okolo vás je krásna príroda. Pozorne si všímajte všetko okolo seba. Pomaly sa blížite k nádhernému vodopádu. Na chvíľku sa pri ňom zastavte a vychutnajte si ten okúzľujúci pohľad. Je to krásny, neopísateľný pocit.

Teraz si uvedomte nejakú vašu negatívnu vlastnosť, nejaký váš strach alebo niečo, čoho by ste sa chceli zbaviť. Snažte sa to vizualizovať a precítiť. Teraz si predstavte, ako táto negatívna vlastnosť alebo strach od vás odchádza a rozpúšťa sa vo vodopáde. Predstavte si sami seba, ako by ste chceli v nejakej ideálnej situácii reagovať, ako reagujete bez strachu, ako strach nemá nad vami už vôbec žiadnu moc. Predstavte si, že táto ideálna situácia je vo forme anjela, ktorý sa teraz s vami spojí a pomôže vám. Stotožnite sa s týmto anjelom. Predstavte si, ako sa cítite bez strachu alebo bez nejakej negatívnej vlastnosti. Postupne si uvedomte, ako z vás spadla všetka ťarcha, cítite sa ľahko a slobodne. Teraz si uvedomte, ako sa vaše srdce zapĺňa láskou. Všetko okolo vás je v dokonalej harmónii.

Meditácia s Vyšším Ja

Foto © deimagine http://www.istockphoto.com I pmalenky

Po pravej strane vidíte cestičku, ktorá vedie k nejakej budove. Teraz sa vydajte týmto smerom. Táto budova predstavuje chrám Vyššieho JA. Pozorne si všímajte všetko okolo seba. Po akej ceste kráčate, čo všetko je okolo vás, aké stromy, kvety… Približujete sa k nemu stále viac a viac. Ako sa k nemu pomaly približujete, všímajte si každý detail, každú maličkosť.

Všimnite si ako tento chrám vyzerá, akú má farbu, tvar, z čoho je postavený, aké má okná, dvere, čo sa nachádza okolo neho… Predstavte si ho do najmenších detailov. V tomto chráme stretnete vaše Vyššie JA.

Prichádzate k chrámu a stojíte pred dverami, z ktorých vychádza príjemná žiara. V tomto chráme možno stretnete aj niekoho iného.

Môže to byť váš duchovný sprievodca, nejaká osoba, vec alebo symbol. Teraz otvorte pomaly dvere a vstúpte do chrámu, ktorý je naplnený bielym svetlom. Všimnite si ako vyzerá a snažte sa zapamätať si každý detail. Teraz sa poobzerajte okolo seba. Všimnite si, kto vás privítal, kto tam na vás čaká… Objímte sa s každým, koho tam stretnete. Všímajte si všetko okolo seba, vnímajte vôňu, svetlo, započúvajte sa do tónov hudby…

Teraz vás nechám v tomto chráme na chvíľku samých, a keď uplynie dostatočne dlhá doba znovu sa ozvem.

Pomaly je čas odchodu. Pozrite sa svojmu Vyššiemu JA do očí, poďakujte sa mu za to, že stojí pri vás, je stále s vami, objímte ho a rozlúčte sa s ním. Rozlúčte sa aj so všetkými osobami, ktoré ste tam stretli. Teraz vyjdite von z chrámu a zatvorte za sebou dvere. Naposledy si ho pozorne popozerajte a znovu si všimnite ako tento chrám vyzerá, čo sa nachádza okolo neho… Vykročte po ceste, ktorou ste prišli a vráťte sa naspäť k vodopádu. Pozorne si všímajte všetko okolo seba. Prichádzate k vodopádu. Na oblohe svieti nádherný Mesiac. Otočte sa smerom k vodopádu, rozpažte ruky a užívajte si tento nádherný pohľad. Teraz vykročte naspäť na lesnú cestičku, ktorou ste prišli. Pred sebou vidíte nádherné biele svetlo, ktoré svieti priamo na vás. Priblížte sa k nemu a nechajte sa ním pohltiť. Celé vaše telo zaplavuje biele svetlo. Pomaly sa budeme vracať naspäť do prítomnosti.

Máte pocit, ako by ste sa vrátili z dlhej cesty. Vaše telo a duša sú obklopené silou, svetlom a energiou. Ste plní lásky.

Sústreďte sa na svoj dych. Urobte tri hlboké nádychy a výdychy. Nadýchnite sa zhlboka nosom, vydýchnite ústami. Ešte raz. Hlboký nádych nosom a výdych ústami. Zhlboka sa nadýchnite nosom, vydýchnite ústami, a pomaly otvorte svoje oči...

Tešte sa a rozdávajte ďalej Lásku, Svetlo a Pokoj, ktorý ste prežili v meditácii.

Mágia Meditácia

Foto © Gerad Coles http://www.istockphoto.com I pmalenky

Autori: Pavol Malenký a Monika Slivová

Tu nájdete ďalšie príklady na meditáciu: Inštrukcie pre vašu meditáciu.


Meditácia .MP3

Prvé meditácieMeditácia pre začiatočníkov aj pokročilých .mp3 je dlhá 17 minút a je vhodná najmä pre prvé meditácie.

Na začiatku je meditatívna gitara s úvodom, ktorý vysvetľuje, čo je to meditácia. Potom nasleduje druhá časť s ďalším gitarovým sprievodom s afirmáciami.

Afirmácie sú myšlienkové vzorce, prostredníctvom ktorých vytvárame naše každodenné pozitívne prežitky a upevňujeme nové pozitívne myšlienkové vzorce.

Potom nasleduje hlboká relaxácia s kolážou rôznych zvukov prírody... Užite si to! A krásne meditácie.

„Život človeka je to, čo z neho urobia jeho myšlienky.“

Hudba a slová sú síce zvuky, ale prostredníctvom nich je možné vytvoriť aj ticho, pokoj a pohodu. Naučiť sa meditovať je veľmi ľahké. Nechajte sa len viesť.

V tejto meditácii je obsiahnutých 30 rokov našich skúseností s meditáciami, hypnózou a tranzom!

Vypočuj si najlepšiu vedenú meditáciu a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoje meditácie, rovnováhu a sebapoznanie!

Biela mágia - úspešne, osobne a individuálne.

Požiadaj o bezplatný termín konzultácie a začni s jej pomocou ešte dnes vylepšovať svoju pohodu, radosť a jasnosť!

Cítiš sa frustrovane, bez motivácie, bez energie alebo si pred syndrómom vyhorenia? Takéto pocity často pramenia z určitého vzorca správania, trendov alebo určitého stereotypu, ktorému sa nevedome poddávame. Vďaka našim mnohým meditačným seminárom Ti môžeme pomôcť žiť svoj život v radosti, rovnováhe a harmónii so sebou samým.

Na probléme pracujeme magicky tak dlho, kým nie je vyriešený. Po celý čas zostávame s klientom v kontakte. Môžeš nás navštíviť aj osobne za účelom rozhovoru alebo spoločnej meditácie.

Biela mágia

Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich zasvätených priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie, ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky.

Či si myslíš, že to dokážeš, alebo si myslíš, že to nedokážeš, v oboch prípadoch máš pravdu. Henry Ford

© 2011 2024 Pavol Malenký I Marion Daghan-Malenky I Monika Slivová I Skúsenosti I Magierin Damona