Rituály & Obrady

Kúzlo budúcnosti Biela mágia

Pohľad do budúcnosti

Kúzlo budúcnosti Biela mágia


Toto je jedna stará Voodoo technika, ktorá sa používa nielen pri nazeraní do budúcnosti, ale aj pre lepšie porozumenie rôznym udalostiam.

Potrebné materiály:
Nové okrúhle zrkadlo alebo krištáľová guľa, ceruzka, dostatočne veľký kúsok čiernej látky (na prikrytie zrkadla), biela sviečka, soľ.

Postup rituálu:
Predtým, než začnete robiť toto kúzlo, musíte nájsť križovatku ciest, teda miesto, kde sa cesty spájajú presne v pravom uhle. Tiež je potrebné, aby ste na tomto mieste mohli zrkadlo nepozorovane zakopať do zeme, takže z tohto dôvodu možno budete musieť hľadať jeden alebo dva dni, kým nájdete to správne miesto.

Pohľad do budúcnosti Biela mágia
Ponorte na 20 minút zrkadlo alebo krištáľovú guľu do slanej vody. Napíšte niektorý večer pri splne mesiaca o jedenástej hodine ceruzkou na zrkadlo: „Všetky veci budú známe na nebi i na zemi.“ Potom zakopte zrkadlo na križovatke ciest.

Choďte o tri dni neskôr, presne o jedenástej hodine v noci, opäť na križovatku ciest a vyhrabte zrkadlo zo zeme von. Následne ho zabaľte do čiernej látky. Nepozerajte sa však do toho zrkadla.

Zrkadlo položte pred nejakú mačku alebo pred psa. Len vtedy, ak sa mačka alebo pes do tohto zrkadla pozrú a uvidia svoj obraz, môžete zrkadlo pokojne použiť. Ak sa však zviera odmietne pozrieť do zrkadla, je potrebné ho ešte raz vyčistiť v slanej vode a skúsiť to znova. Hovorí sa, že zvieratá môžu cítiť pozitívne a negatívne energie vibrácií. Preto by vám mohli dávať potrebné upozornenia ohľadom ľudí, situácií alebo aj v takýchto prípadoch, pri čarovaní.

Týmto kúzlom sa nemá ublížiť žiadnemu zvieratku. Aby ste dostali odpoveď v oblasti vzťahu, zapáľte bielu sviečku a pozrite sa do zrkadla. Uvoľnite sa. Ak ste pod tlakom, nebudete vidieť vôbec nič. Nechajte svojim myšlienkam voľný priebeh. Nakoniec by sa vám po chvíli malo zdať, ako keby sa zrkadlo začalo postupne sťahovať, akoby ho obklopila ľahká hmla.

Položte vašu otázku. Čakajte na to, že sa objaví odpoveď. Niekedy sa vám v zrkadle začnú zjavovať predmety alebo ľudia, inokedy ich zase budete vidieť iba vo svojich myšlienkach. Každý človek to prežíva inak. Ponechajte si magické zrkadlo zabalené v čiernej látke.

Foto © diephosi - Istockphoto.com I pmalenky

Veštenie, vykladanie kariet