Rituály

  • Biela mágia Header

Rituály: Biela mágia

K čomu potrebujeme rituály?

V pravom zmysle slova predstavuje rituál určitý dej, súbor činností, pri ktorých sa telo a duch sústredia do jedného bodu. Na inej úrovni ide o to, aby sa energia a vôľa človeka spojila s vyšším vedomím práve prostredníctvom múdrosti a viery za tým účelom, aby sme dosiahli nejaké zmeny. Rovnako ako v kvantovej fyzike, aj v mágii vieme, že všetko je energia a vedomie.

Existujú rôzne druhy rituálov. Niektoré z nich slúžia na uctievanie božstiev, pričom s inými chceme zase dosiahnuť určitý magický cieľ. Rituály, ktoré slúžia na uctievanie a poďakovanie božstvám sa väčšinou oslavujú počas zvyčajných sviatkov v roku. Magické rituály sú náročné postupy činností, modlitieb a koncentrácie, napríklad aj na to, aby sme dosiahli nejaké vyliečenie. Používa sa pre ne aj názov pracovné rituály.

Nasledovný rituál sa odlišuje od týchto kategórií:
1. Evokácia alebo invokácia vonkajších síl (veľké rituály): Pri tomto rituáli sa odovzdávate do služieb Božstiev a zároveň musíte pracovať na sebe samom a na vašom blízkom okolí. Tieto rituály sú spojené aj s obetnými darmi. 2. Ako samostatne konajúca osoba, kedy sa celkom spoliehate na svoje vlastné sily, nápady a imagináciu.

Rituály: Blog

Biela mágia Rituály

Chceli by ste sa dozvedieť viac? TU nás môžete kontaktovať a absolvovať prvý nezáväzný telefonický rozhovor alebo nám napísať e-mail.

Všeobecné pokyny pre rituály

Príprava

Stacks Image 15618
Definovať cieľ rituálu
Určiť presný priebeh
Zabezpečiť potrebné pomôcky
Pripraviť si posvätné miesto
Telesná a duševná príprava
Pohľadať sever

Magický kruh, privolávanie božstiev

Stacks Image 15727
Meditovať: upokojiť myšlienky, nájsť bránu medzi svetmi.
Privolať elementy, anjelov a ochranných duchov.
Privolať božstvá, koncentrácia na božstvá.
Priniesť obetné dary, prijať svoju energiu.
Biela mágia: Vysvetliť prosby

Akt zaklínania

Stacks Image 19398
Poprosiť o splnenie
Sústrediť silu / energiu

Uctievanie

Stacks Image 19478
Posledné rituálne úkony
Poďakovať sa
Uctiť si božstvá
Uzemniť moc / energiu
Biela mágia Rituálny nôž
Stacks Image 15908
Meditácia
Ďakovná modlitba

Zrušenie magického kruhu.

Stacks Image 15946
Zrušiť magický kruh
Upratať
Umyť nádoby
Odložiť pomôcky
Zakopať / zničiť zvyšky

Biela mágia: Rituály

  • Čarodejnícke spoločenstvá vo všeobecnosti trvajú na týchto tradíciách. Ale aj tam existujú rôzne druhy, pretože každé spoločenstvo si vytvára svoje vlastné rituály.
  • V čarodejníckych spoločenstvách sa svetové strany zobrazujú čarodejnicami a čarodejníkmi, ktorí sa v niektorých prípadoch označujú aj ako "hlavní čarodejovia". Títo vyššie spomenutý čarodejovia môžu mať v skupine a pri rôznych rituáloch rozličné úlohy. Čarodej na Východe je zodpovedný za usporiadanie priestoru a rituálnych predmetov. Vytvorí magický kruh, vyhľadá pomocou kompasu svetové strany a vytvorí bránu medzi svetmi. Pri slávnostnom začatí rituálu sú prítomní všetci čarodejovia. Biela mágia: Rituály…

Všetky fotografie a ilustrácie na tejto stránke © Marion Daghan-Malenky I Pavol Malenky I Daghan-Malenky GmbH

Preložené z nemeckého originálu: Rituale

Biela mágia - úspešne, osobne a individuálne.

Máte problémy vo svojom ľúbostnom živote a neviete, ako ďalej? Ste práve teraz konfrontovaní s niečím, čo ste doteraz považovali za nemožné? V zmysle: „Prekliatie, démoni? Chcete nahliadnuť do možnej budúcnosti, alebo potrebujete vedieť odpovede na vaše otázky?

Na probléme pracujeme magicky tak dlho, kým nie je vyriešený. Po celý čas zostávame s klientom v kontakte. Môžete nás navštíviť aj osobne za účelom rozhovoru alebo spoločnej meditácie.

Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich zasvätených priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie, ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky.

„Mágia je umenie vyvolať v súlade s vôľou zmeny vo vedomí a v hmotnom svete.“ - Marion Daghan-Malenky

Biela mágia Logo

Mgr. Monika Slivová
Mobil SK: +421 (0)902 734 483
bielamagia@me.com

Darina Strešňáková
Mobil SK: +421 (0)944 572 078
bielamagia@me.com

Daghan-Malenky GmbH
Marion Daghan-Malenky
342 46 Vellmar
Deutschland© 2011 2020 Pavol Malenký I Marion Daghan-Malenky I Monika Slivová I Daghan-Malenky GmbH I Magierin Damona I Kontakt