Biela mágia a veštenie

  • Veštenie Mágia

Veštenie

Vnútorné postoje a očakávania

Každý sa môže naučiť veštiť. V športe existujú značné rozdiely medzi športovcami, ktorí šport berú ako svoj koníček a profesionálnymi športovcami. Len veľmi málo ľuďom sa podarí dosiahnuť svetový rekord. To platí aj pre umenie veštenia. Amatérsky športovec môže trénovať s cieľom, aby zlepšil svoje výkony. Amatérsky remeselník môže cvičiť a tým zlepšovať svoje zručnosti.

Každý človek môže v sebe objaviť jasnovidecké schopnosti a pomocou pravidelných cvičení ich zdokonaľovať. Samozrejme, z amatérskeho športovca sa iba v najvýnimočnejších prípadoch stane svetový rekordman, aj keď ešte ťažko trénuje. To platí aj pre umenie veštenia. Taktiež ani najintenzívnejšie cvičenie neurobí z amatérskeho veštca žiadneho Nostradamusa, napriek tomu sa oplatí, svoje vlastné intuitívne schopnosti rozvíjať a objaviť veštca v sebe samom. To vedie v každom prípade k poznaniu seba samého a môže byť pre vás v bežnom živote veľmi užitočné.

Predpovede sú spočiatku založené na vašich vlastných skúsenostiach, z ktorých ste sa učili. K tomu sa pridávajú aj vaše intuitívne schopnosti ako rozpoznávate ľudí.

A celkom konkrétne veštenie znamená: Musíte sa pokúsiť, prebudiť vo vás vaše skryté poznatky. Informácie, ktoré dostanete, vyplývajú z kombinácie poznatkov a intuície.

Veštenie, Vykladanie kariet, Predpovedanie budúcnosti: Kontakt


Neviete, ako by mal vyzerať váš ďalší krok alebo aké následky bude mať vaše konanie? Pomôžeme vám nahliadnuť do možnej budúcnosti a budeme vás sprevádzať v procese rozhodovania. Skúste si predstaviť, koľko vecí by ste urobili inak, keby ste vedeli, aké následky to bude mať. Práve toto vám pomôžeme uskutočniť. .

Sme tu, aby sme vám pomohli a tešíme sa, že vás môžeme pritom sprevádzať.

Voodoo Veštenie
Veštenie

Predpovedanie budúcnosti:

Veštenie. Vonkajšia rovnováha. Vnútorná rovnováha:

Biela mágia


Prastarý ezoterický poznatok hovorí, že vonkajšia rovnováha vedie ku väčšej vnútornej rovnováhe a naopak. To znamená, že: Ak dokážete dať vaše blízke okolie do stavu rovnováhy, dokážete nastoliť aj rovnováhu vo vašom vnútri. Ak odstránite neporiadok okolo vás, docielite vnútornú harmóniu.

Zaujmite uvoľnenú, pohodlnú polohu. Dýchajte pokojne. A predstavujte si, vaše priania a želania, ktoré sú pre vás dôležité. Pozitívne veštenie znamená tiež, vytváranie si vlastnej budúcnosti silou svojich vlastných myšlienok. Čím jasnejšia je živá predstava vášho priania alebo želania, o to pravdepodobnejšie je skutočné dosiahnutie tohto cieľa


Mágia Veštenie

Veštenie, Vykladanie kariet, Predpovedanie budúcnosti: Kontakt

Preložené z nemeckého originálu: Wahrsagen

Biela mágia a veštenie

Zamerajte svoju pozornosť na vaše blízke okolie. Rozpoznáte, kde môžete zmenou upraviť maličkosti, aby ste sa cítili lepšie.

Začnite v malom: Odstráňte všetko, čo vám nerobí dobre. Napr. porozprávajte sa so svojou susedou, ak nemáte dobré vzťahy. Osloboďte sa od hádok. Tak môžete zmeniť vaše bezprostredné okolie, a len týmto spôsobom docielite príjemnú harmóniu okolo vás.

Sústreďte sa na svoje priania, poriadok a pokoj, a vaše želania uskutočnite. Zažijete, ako sa môžete vašou vôľou dopracovať k zmenám – nie čarami a čarovnou paličkou, ale svojou vlastnou silou. Zistíte, že váš život môžete sami zmeniť. Pocítite, ako vaša duchovná sila umožňuje lepšie podmienky pre váš lepší život.

Uvedomíte si, že môžete aktívne meniť veci. Prestaňte hľadať vinu u iných za nepríjemné situácie, ktoré narúšajú váš osobný rozvoj. Vytvoríte si tak celkom osobné prostredie podľa vašich prianí a želaní a uvidíte, ako sa vám spĺňajú aj tie želania, ktoré siahajú až ďalej do budúcnosti.

Koncentrujte sa na silu svojej vôle, teda na začiatku na vaše blízke okolie a predovšetkým na seba samého. Buďte k sebe úprimný a uvidíte, čo vám prekáža, akých chýb a nedostatkov ste sa dopustili. V ktorých prípadoch konáte nesprávne?

Zmeňte vaše bezprostredné okolie a vaše vlastné správanie a sami uvidíte, ako sa všetko začne meniť vo váš prospech a ako sa vaše pozitívne predstavy o budúcnosti stanú skutočnosťou. Vnuknutie, je jedným z najstarších odborných pomenovaní pre veštenie a tento pojem je odvodený z latinského slova divinus = Božský.

Nikdy by ste však nemali veštenie zneužívať ako zábavku na skrátenie si voľných chvíľ, práve naopak, mali by ste k tomuto celé tisícročia starému umeniu pristupovať vždy s rešpektom a úctou.

Bože, daj mi pokoj, aby som prijal to, čo zmeniť nemôžem, odvahu, aby som zmenil to, čo zmeniť môžem, a múdrosť, aby som vedel odlíšiť jedno od druhého.

Všetky fotografie a ilustrácie na tejto stránke © Marion Daghan-Malenky I Pavol Malenky I Daghan-Malenky GmbH

Biela mágia - úspešne, osobne a individuálne.

Máte problémy vo svojom ľúbostnom živote a neviete, ako ďalej? Ste práve teraz konfrontovaní s niečím, čo ste doteraz považovali za nemožné? V zmysle: „Prekliatie, démoni? Chcete nahliadnuť do možnej budúcnosti, alebo potrebujete vedieť odpovede na vaše otázky?

Na probléme pracujeme magicky tak dlho, kým nie je vyriešený. Po celý čas zostávame s klientom v kontakte. Môžete nás navštíviť aj osobne za účelom rozhovoru alebo spoločnej meditácie.

Nájdite rovnováhu, mier a novú inšpiráciu v našich zasvätených priestoroch. U nás zažijete osobné konzultácie, ako aj meditačné semináre a pravidelné prednášky.

„Mágia je umenie vyvolať v súlade s vôľou zmeny vo vedomí a v hmotnom svete.“ - Marion Daghan-Malenky

Biela mágia Logo

Mgr. Monika Slivová
Mobil SK: +421 (0)902 734 483
bielamagia@me.com

Darina Strešňáková
Mobil SK: +421 (0)944 572 078
bielamagia@me.com

Daghan-Malenky GmbH
Marion Daghan-Malenky
342 46 Vellmar
Deutschland© 2011 2020 Pavol Malenký I Marion Daghan-Malenky I Monika Slivová I Daghan-Malenky GmbH I Magierin Damona I Kontakt